Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Методика проведення імуноферментного аналізу

Методика проведення імуноферментного аналізу

Імуноферментний аналіз (ІФА) - метод діагностики, що широко використовується для діагностики поширених захворювань та тих що рідко зустрічаються. За допомогою аналізу можна встановити етіологію хвороби, стадію її розвитку, ступінь небезпеки для людини. Для проведення діагностики необхідні ІФА-аналізатори та набори реагентів. Результати аналізу пацієнт отримує протягом 1-2 діб, що дозволяє якомога раніше призначити адекватну терапію.

 

Види і стадії ІФА

Постановка ІФА розділяється на прямий і непрямий аналіз. В даний час в лабораторіях частіше використовують непряму методику, так як вона дає більш точні результати.

 

При імуноферментному аналізі виділяють три стадії:

  • Антигени фіксуються і зв'язуються на поверхні лунки з неміченим антитілом. Спочатку в лунки вноситься біоматеріал, потім через 20-30 хвилин додають антитіла. Через 1,5-2 години утворюється імунний комплекс. Антитіла що не зв'язалися видаляють, використовуючи спеціальний розчин;

  • На другому етапі до імунного комплексу додають мічені антитіла. Протягом 30 хвилин мічені антитіла скріплюються з неміченими і утворюється новий комплекс, який складається з 2-х антитіл і антигену;

  • На третьому етапі вноситься фермент, в результаті реакції, що відбувається «мітка» за 5-30 хвилин перетворюється  в забарвлену субстанцію. За допомогою колориметрії обчислюється концентрація забарвленої частини. Вона завжди буде дорівнює концентрації мічених антитіл. А їх концентрація завжди відповідає змісту мічених антитіл і відповідно концентрації антигенів.

 

При непрямому ІФА застосовується подвійний контроль, тобто використовується два різновиди антитіл. Це значно підвищує точність діагностики і чутливість реакції.

Ферменти як реагенти в ІФА діагностиці грають провідну роль, і до їх вибору для лабораторії пред'являється ряд стандартних вимог. Основні з них:

  • Висока чутливість і специфічність, що дозволяють виявити «мітку» з найнижчою концентрацією;

  • Доступність. Кращі ферментні препарати повинні зберігати високу активність на всьому протязі проведення аналізу;

  • Простота визначення концентрації ферменту що використовується при ІФА .

 

Переваги ІФА діагностики

 

Імуноферментний аналіз цінується за його високу чутливість і специфічність. Така діагностика дозволяє максимально точно визначити вид збудника хвороби, його концентрацію, на підставі чого робиться і висновок про стадії захворювань.

Найчастіше для дослідження необхідна сироватка венозної крові. На аналіз також береться спинномозкова рідина, секрет з цервікального каналу і уретри, рідина склоподібного тіла. При крайній необхідності ІФА можна зробити за 1-2 години.

 

Набори для імуноферментного аналізу, в тому числі ферменти, антигени, індикатори, можна придбати оптом і в роздрібу компанії ТОВ “Медринок”. Компанія реалізує лабораторне обладнання та реактиви від провідних зарубіжних виробників.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×
+38 (063)  811 08 XX Показати телефони
Працюємо: Пн.- Пт.
з 09:00 до 17:30.
Обід: з 13:00 до 13:30.