Вся правда про системи забору крові

Найчастіше при зверненні до лікаря, він направляє нас здати аналізи. Найбільш поширеним є аналіз крові.

Всі ми ще з дитинства пам'ятаємо як така процедура відбувається: для когось це жахливі муки, а для когось як часто кажуть лікарі "укус комара". Чи знали ви, що ступінь больових відчуттів насправді залежить не від людини або її страху, а від такого елементу як голка для забору крові?

Останнім часом медичні лабораторії все частіше починають користуватися перевагами вакуумних систем для забору крові. І це не дивно, адже вони мають свої переваги як для медичних працівників, так і для пацієнтів.

Вакуумна пробірка повністю герметична, що захищає медперсонал від інфікування;

- Міцні пробірки дозволяють здійснити безпечну доставку крові на будь-яку відстань;

- Центрифугування до 8 тис. об/хв.

- Кількість помилкових аналізів через неправильне взяття проб крові і неправильне співвідношення реагентів помітно зменшується.

- Вакуумний метод можна замінити на шприцевий залежно від стану вен. Це дуже важливо при тромбованих, або схильних до тромбування слабих венах пацієнтів (літні люди, наркомани та інші), а також у педіатрії, коли користуватися вакуумним способом просто не можна. Рекомендується для роботи з "тяжким" венозним типом.

- Кришка попереджає "ефект аерозолю", завдяки закручуванні (при відкриванні).

Мінімальний механічний вплив на тканини та виділення тромбопластину забезпечує гострий наконечник. Інноваційна конструкція зрізу проникає в тканину та робить розріз таким чином, що тканина майже не травмується. Голка м'яко проникає в тканину під час введення і виведення, завдяки унікальному покриттю. Тому кров не згортається передчасно. Комфортність і надійність, відсутність болю у пацієнта, кров не зазнає змін, не впливає на якість самої крові, проходження через голку без пошкодження - основні переваги і причини придбати в лабораторію вакуумні системи для забору крові.

Всі товари для лабораторії, і також для забору крові можна купити в інтернет-магазині компанії "Медринок". Ми успішно займаємось продажем медичної продукції для пацієнтів та фахівців. Пропонуємо розхідні матеріали, для медичних центрів, клінік, лабораторій. Вся продукція реалізується оптом та в роздріб по всій території України.

Щоб замовити або дізнатися деталі, зателефонуйте 0638110859!