Як користуватись швидкими тестами?

Експрес-тести (їх ще називають «прості», або «швидкі» тести) - це тести, які можна виконати без спеціального обладнання менш, ніж за 40 хвилин. В якості досліджуваного матеріалу може використовуватися цільна кров, зразок сечі, плазма крові і слина (зішкріб зі слизової ясен).

Сьогодні існує всього три види експрес-тестів:

- Найпопулярніший з них - за зразком слини. Він самий зручний, простий у використанні і не порушує шкірних покривів. На спеціальну тест-смужку збирається слина людини, а потім ця смужка опускається в спеціальний резервуар. І вже через кілька хвилин видно результат аналізу. Цей тест є надзвичайно точний, причому точність його неймовірно висока і наближається до 99%. Звичайно, якщо він показав позитивний статус - це ще не привід впадати у відчай, все одно такий діагноз потрібно буде підтвердити або спростувати за допомогою аналізу крові в спеціалізованому медзакладі.

- Експрес-тест за зразком сечі. Помітно менш популярний і використовується найчастіше в якості додаткового. Він, до речі, дуже схожий на звичайний тест на вагітність - в баночку збирається сеча, а туди занурюється смужка. Результат видно вже через 10-20 хвилин.

- Експрес-тест за зразком крові. Проводиться забір крові з пальця, а потім зразок опускається в спеціальний прилад. Вірус в такому випадку зберігається в зразку всього пару хвилин, тому аналіз потрібно проводити відразу ж.

В незалежності, який тип тесту ви оберете, це є досить простий і швидкий метод прослідкувати за станом свого здоров'я в домашніх умовах.

Замовити швидкі тести можна на сайті “Медринок”, або за номером телефону: 0638110859