Лабораторне обладнання та його види

Який величезний крок зробила наука за останні десятиліття! Щодня всі сфери нашого життя стрімко розвиваються, не є винятком і сфера охорони здоров’я. Досвід попередніх поколінь навчив нас цінувати здоров’я, а наука дала можливість створювати дедалі ефективніші та водночас прості у використанні інструменти та медичні прилади. Велика кількість світових компаній запропонували свої розробки, починаючи від імплантованих пристроїв і закінчуючи ексклюзивними видами робототехніки.

Спеціалізоване лабораторне обладнання можна придбати, зокрема, і в інтернет-магазинах. Саме вони дають можливість попередньо ознайомитись із характеристиками товару та зробити покупку.

Лабораторне обладнання класифікується за сферами використання. Виділяють такі групи:

• Загальне. Фільтри і дистилятори, стерилізатори, подрібнювачі, міксери, реактори, ваги, центрифуги та інші прилади, завданням яких є проведення підготовчих операцій перед початком досліджень. Таке обладнання зазвичай сепарує, перемішує, подрібнює, переводить в інший агрегатний стан або змінює температуру зразка для подальшого аналізу;

• Спеціальне. Сюди належать прилади з підвищеною точністю і високими вимогами до умов зберігання і експлуатації, призначені для проведення вузькопрофільних досліджень. 

• Вимірювальні прилади. Аналітичні ваги, полятизатори, інфрачервоні спектрометри та інші прилади, призначені для визначення фізичних характеристик досліджуваного матеріалу.

• Аналітичне. Лабораторне обладнання, завданням якого є якісна або кількісна характеристика параметрів зразка. Для отримання такої інформації застосовують фотометр, тіратори та інші види аналізаторів. 

• Дослідне. Це таке обладнання, що використовується для перевірки експлуатаційних характеристик матеріалу або виробу. Його робота полягає в адгезії, температурному впливі, ударній міцності. Окремо виділяють вологоміри, вимірювачі товщини тощо.

Якщо саме зараз Ви шукаєте, де придбати лабораторне обладнання за вигідними цінами, Ви потрапили на правильний сайт! Медринок – це компанія, яка займається продажем медичної продукції, обладнання, витратних матеріалів для медичних центрів, лабораторій, стоматологій, клінік та пацієнтів. Детальніше ознайомитися з асортиментом продукції пропонуємо в каталозі. У нас Ви можете придбати товари як оптом, так і вроздріб. Наша компанія пропонує найнижчі ціни, які підійдуть кожному. Товар завжди є в наявності на складі, тому Вам не доведеться довго чекати своє замовлення. З нами приємно співпрацювати, адже ми пропонуємо найвигідніші умови для обох сторін!