Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Питання і відповіді щодо електронних тонометрів

Питання і відповіді щодо електронних тонометрів

Чим відрізняється автоматичний прилад від напівавтоматичного?

— Наявність вбудованого компресора. Завдяки вбудованому компресору накачування манжети відбувається автоматично при натисканні кнопки "START". У напівавтоматичних приладах накачування манжети відбувається шляхом нагнітання повітря гумовою грушею.
— Наявність в автоматичних тонометрах NISSEI електронного клапана скидання повітря. Це дозволяє автоматично підтримувати необхідну швидкість спуску повітря з манжети під час вимірювання, а також автоматично скидати повітря з манжети після закінчення вимірювання. У напівавтоматичних тонометрах NISSEI регулювання швидкості спуску повітря проводиться шляхом ручного регулювання клапана. Повне скидання повітря проводиться натисненням перемикача.
— Вибір максимального тиску накачування манжети. У багатьох моделей автоматичних тонометрів NISSEI передбачена можливість попередньої установки максимального тиску накачування манжети. Це дозволяє скоротити час вимірювання, економити ресурс батарейок, не наражати руку на довше стискання накаченою манжетою.

Як правильно вибрати манжету?

Щоб правильно підібрати манжету до Вашого приладу, потрібно врахувати таке:

— Для автоматичних електронних та деяких механічних тонометрів використовуються манжети з однією трубкою.
— Для отримання точних результатів вимірювань необхідно, щоб довжина пневмокамери манжети була не меншою 80 % довжини окружності кінцівки, на якій виконується вимірювання. Ширина манжети повинна становити близько 40 % від розміру кінцівки (в середньому 12-14 см). Для полегшення підбору розміру манжети виробник, як правило, вказує на упаковці довжину розміру кінцівки, що відповідає конкретній манжеті.
— Для індивідуального (домашнього) використання тонометра зручніше буде використовувати манжету з фіксувальним металевим кільцем. Фіксувальне кільце дозволяє правильно і без сторонньої допомоги одягнути манжету. Для довговічності використання необхідно, щоб кільце в місці з'єднання було пропаяне.
— Камера манжети, що виготовлена за безшовною технологією, набагато довговічніша.
— Велика кількість тальку в пневмокамері може вивести з ладу манометр або датчик електронного тонометра.

Розбіжність показників

— Розбіжність показників виникає через різні перешкоди, що створюються рухами руки або тіла, навколишнім оточенням (наприклад, стуком по столу), розмовою під час вимірювання.
— Розкид в показниках неминучий, якщо вимірювання проводити поспіль. Необхідно робити перерву між вимірами приблизно 20-30 хвилин. При цьому рекомендується знімати манжету з руки. Це дозволяє кровоносним судинам відновити еластичність.
— Необхідно правильно і з однаковим натягом накладати манжету. Різні положення манжети призводять до розкиду показників.

Тонометр занижує показники

— При використанні напівавтоматичного приладу необхідно враховувати об’єм руки. Клапан повільного спуску в напівавтоматичному приладі відрегульований на середній розмір руки дорослої людини (від 23 до 32 см). Тому якщо об’єм руки значно відрізняється від зазначеного, то швидкість випускання, особливо у верхній області тиску, не відповідає необхідній. Для точного визначення тиску в цьому випадку необхідна манжета, що відповідає розміру руки, з відрегульованим клапаном повільного скидання.

Переваги автоматичного приладу

— Накачування манжети "одним натисканням кнопки".
— Автоматичне регулювання швидкості випускання повітря, що підвищує точність вимірювання тиску, особливо у повних людей.

Переваги напівавтоматичного приладу

— Висока надійність.
— Низька ціна.
— Великий термін дії елемента живлення.

Особливості вимірювання у повних людей

— При вимірюванні тиску у людей з великим об'ємом руки може знадобитися манжета більшого розміру. Розмір манжети, що входить в комплект, зазначений в паспорті до приладу. Для отримання точних результатів вимірювань необхідно, щоб довжина пневмокамери манжети була не меншою 80 % довжини окружності руки, на якій виконується вимірювання. Ширина манжети повинна становити близько 40 % від розміру руки (в середньому 12-14 см). В електронних напівавтоматичних приладах, як правило, при заміні манжети на манжету іншого розміру необхідно провести настроювання травильного клапана. Принцип регулювання травильного клапана залежить від конкретної моделі і зазначається в інструкції до приладу. Необхідно пам'ятати, що більшість електронних тонометрів індивідуального користування розраховані на дорослу людину із середньостатистичними розмірами тіла. Для повних людей правильнішим буде використовувати механічні тонометри з правильно підібраною манжетою.
— Використання коротких і вузьких манжет призводить до завищених показників.

Не працює пам'ять

— Необхідно пам'ятати, що при заміні батарейок або при їх повному розрядженні дані, що знаходяться в пам'яті приладу, повністю стираються.

Швидко "сідають" батарейки

— Нагнітання повітря в автоматичних приладах проводиться компресором, що споживає багато струму. Дешеві батарейки, як правило, довго не витримують такого розряду і не забезпечують нормальну тривалість роботи приладу. Також батарейки швидко "сідають", якщо замінювати не всі батарейки одночасно.

Як правильно підібрати адаптер живлення для автоматичного тонометра?

— Для правильного і безпечного використання електронного тонометра з адаптером живлення від мережі такий адаптер повинен відповідати вимогам, зазначеним в технічних характеристиках тонометра.
— Наприклад, в технічних характеристиках тонометра DS-157 зазначено:
"Джерело живлення: 4 елементи 1.5 V типу "АА" (лугові "АМ-3") або мережевий адаптер 6 В, 600 мА, що відповідає за електробезпекою вимогам для виробів класу II типу В за ГОСТ Р 50267.0- 92. Полярність контактів штекера адаптера відповідно до малюнку, що нанесений на корпусі приладу (мінус – внутрішній контакт штекера)".
— Пам'ятайте, що зазначені на корпусі або в паспорті адаптера технічні характеристики не завжди дотримуються маловідомими виробниками. У такому разі краще придбати адаптер із запасом потужності до 800 – 1000 мА або дорожчий, але відомого виробника.
— Адаптер електромережі "АСИСТЕНТ'" рекомендований для живлення автоматичних приладів вимірювання артеріального тиску та пульсу марки NISSEI.

"Не проміряє"

— Недостатньо накачана манжета. Необхідно накачувати манжету на 30-40 мм. рт. ст. вище Вашого верхнього (систолічного) тиску.

Повітря з манжети різко скидається

— Необхідно замінити батарейки. Якщо прилад використовується від адаптера мережі, то цей адаптер не забезпечує необхідної потужності.

Тільки якісні і сертифіковані товари, які відповідають всім стандартам.

Телефонуйте і замовляйте тонометри прямо зараз! https://medrynok.com.ua

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×
+38 (063)  811 08 XX Показати телефони
Працюємо: Пн.- Пт.
з 09:00 до 17:30.
Обід: з 13:00 до 13:30.