Інвалідна коляска. Де краще купувати і як обирати.
Перед покупкою, слід проконсультуватися з лікарем, а купувати інвалідні коляски потрібно у перевірених компаній, які пропонують широкий асортимент реабілітаційного обладнання та можуть запропонувати оптимальний варіант.
В інтернет  магазині "МЕДРИНОК" широкий асортимент інвалідних колясок, ходунків для людей з обмеженими можливостями, тренажери для реабілітації, масажне обладнання, медичні меблі та багато іншого. Сьогодні інвалідні крісла-коляски представлені різними моделями (OSD, китайські FS, німецькі Meyra та інші). Продаж інвалідних колясок здійснюється як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Практично всі інвалідні коляски мають міцний, сталевий каркас з антикорозійним, хромованим покриттям і зносостійка, обтягування сидіння забезпечують колясці тривалий термін експлуатації. Крісла-коляски легко складаються і розкладаються без застосування спеціальних засобів.
Підійдіть до питання вибору коляски досить серйозно. Адже тільки в цьому випадку ви забезпечите людині, змушеному пересуватися за допомогою такого засобу, повноцінне і насичене життя, яка не буде обмежена чотирма стінами.
Розміри інвалідного візка визначаються кількома показниками - шириною між колесами, глибиною крісла, висотою коліс, спинки і сидіння, діаметром коліс. Необхідно врахувати також розміри коляски в складеному стані.
Купуючи крісло коляска інвалідна, потрібно обов'язково врахувати особливості пацієнта і фактори навколишнього середовища. Бажано, щоб коляска відповідала параметрам людини, для якого вибирається інвалідна коляска. Для правильного підбору інвалідного крісла-коляски необхідно провести заміри пацієнта за такими параметрами: ширини сидіння; глибини сидіння; довжини ніг, висоти сидіння, висоти передпліч, висоти спинки. Важливо при виборі враховувати вагу людини - це допоможе уникнути багатьох незручностей.