Тонометр автоматичний, його важливість.

Серцеві та судинні захворювання у всьому світі - одна з основних причин смерті. Це підтверджує статистика. Так, у 2012 році ця група захворювань послужила причиною 31 % смертей. Лідируючі позиції в цій трагічній статистикою займають ішемія серця та інсульт. Один з факторів ризику розвитку цих недуг - підвищений кров'яний тиск. 

Ці апарати мають в своїй конструкції компресор, управління яким здійснюється натисканням на кнопку «пуск». Відключення манометра і випуск повітря з манжети відбуваються повністю автоматично.

В додаток до живлення від акумулятора прилад може комплектуватися мережевим адаптером, що дозволяє здійснювати живлення від мережі і не витрачатися на батарейки. Багато тонометри оснащені системою штучного інтелекту, яка враховує наявність аритмії. Алгоритм Fuzzy дозволяє накачувати манжету лише до необхідного рівня. Апарат сам визначає необхідну кількість повітря.

Існують моделі з вбудованим голосовим дублюванням результатів вимірювання. Вони відрізняються більш високою ціною, але дуже добре підходять для людей з поганим зором. Точність автоматичних тонометрів досить висока. Порушення може виникнути лише при користуванні розрядженими елементами живлення або в інших випадках неправильної експлуатації. Прилади з обмеженим набором функцій доступні за ціною, і в цьому їх велика перевага. Напівавтоматичні і автоматичні тонометри - який краще? Відгуки пацієнтів, які користуються такими приладами, не дають однозначної відповіді. Апарат підбирається індивідуально.