Голки атравматичні полідіоксанон монофіламентний

Ціна 126.43

Комплект атравматичної голки з ниткою, що розсмоктується або не розсмоктується, називається атравматикою. Атравматичні голки доцільно застосовувати у всіх областях хірургії, а при оперативних втручаннях на судини, серце, м'які тканини застосування атравматики необхідне. Компанія "Укртехмед" випускає колючі, різальні та колючо-різальні (типу таперкат) голки у комплекті з хірургічними нитками.

Атравматичні голки з шовною ниткою складають основу сучасних шовних матеріалів у медицині. Вони являють собою голку з хірургічною шовною ниткою, яка впресована або іншим чином закріплена в голці. При цьому діаметр голки максимально відповідає діаметру нитки, тобто виключається зайвий травматизм тканин, як це буває при проходженні звичайної голки з ниткою.

  Нитка є продовженням атравматичної голки. Це витратний матеріал одноразового використання. Атравматичні хірургічні голки можуть бути доповнені різноманітними видами ниток. Усі комплекти стерильні і не потребують жодної підготовки перед операцією.

  За формою вістря розрізняють голки колючі (круглі), звичайні – прямо-різальні, зворотньо(реверсивні)-різальні, тупокінцеві, у вигляді шпателя і ін.

  Різальні голки можуть порвати судини і збільшити кровотечу, тому призначені тільки для накладення підшкірних швів. Найпоширенішим підвидом хірургічних голок є колючі голки. Тіло хірургічної голки, або місце захоплення, може мати перетин у вигляді кола, овалу, трикутника або трапеції.

  Голки класифікуються залежно від радіуса вигину (кривина), форми вістря і довжини. Кривина голки визначається залежно від того, яку частину кола вона займає. Виходячи з цього, голки бувають 1/4, 3/8, 5/8, 1/2 кола, прямі.