Як вибрати аналізатор

Компанія МЕДРИНОК пропонує широкий вибір моделей, тому вибрати гематологічний аналізатор, ціна і функції якого будуть відповідати всім необхідним вимогам, нескладно. Для цього необхідно дотримуватися запропонованих пунктів:
- Визначитися з кількістю досліджуваних параметрів. Деякі лабораторії працюють з вузьким колом захворювань, тому, крім стандартних проб, гематологічний аналізатор повинен володіти потрібними специфічними параметрами. За цією ознакою всі аналізатори можна розділити на чотири великі групи – апарати з невеликою кількістю визначених основних параметрів (без диференціювання деяких елементів), апарати з дослідженням популяцій еритроцитів, апарати з кількістю досліджуваних параметрів до 28 і апарати з кількістю параметрів більше 40;
- Методика дослідження. Сучасні гематологічні аналізатори в своїй основі містять лазерні системи розрахунку;
- Обсяг виробництва аналізів. Прилади першого покоління здатні обробляти до сімдесяти проб крові за годину, найсучасніші – близько 100-120 вимірювань;
- Підготовка проб крові. Автоматичні гематологічні аналізатори за способом підготовки крові діляться на дві групи. Перша виробляє попереднє розведення крові, друга працює з цільною нерозведеною кров'ю. Використовується будь-яка кров з вени або з пальця;
- Обсяги досліджуваного матеріалу. Сучасні апарати можуть вимагати від 30 до 120 мкл матеріалу, при цьому використання маленьких обсягів дозволяє залишити кров для можливих повторних аналізів і економно витрачає реагенти для аналізатора;
- Контроль якості. Система перевірки якості досліджень – проблема для російської лабораторії. Багато апаратів не відповідають сучасним російським вимогам з контролю проведених досліджень;
- Система збору і зберігання інформації. В умовах сучасної лабораторії зручною є наявність додаткових роз'ємів для USB і підключення до інших комп'ютерів лабораторії. Зручно володіти функцією зберігання отриманої інформації;
- Ергономічність приладу. Пристрій аналізатора має відповідати всім вимогам ергономіки і бути інтуїтивно зрозумілим. Додаткові пристосування, такі як підставка для пробірок, автоматичне промивання, автоматизоване розведення, полегшать і прискорять роботу лабораторії.
Техніка безпеки при роботі з апаратом
Як і при використанні будь-якого іншого електричного приладу, в роботі з гематологічним аналізатором необхідно дотримувати правила техніки безпеки:
- Відключити живлення приладу при появі запаху гару, задимлення або нехарактерних шумів. Звернутися до постачальника апарату;
- Не торкатися мокрими руками проводів, що йдуть від аналізатора;
- Не проводити самостійний ремонт апарату.
Написати нам
Скарга на коментар | Закрити вікно![]() |
Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?
Скарга на коментар | Закрити вікно![]() |
Інші статті підприємства

Контейнери для збору аналізів - призначені для збирання та транспортування на загальноклінічні дослідження проб: сечі, калу, мокротиння, ліквору, випітні рідини, слизу, тканини, патоморфологічного матеріалу та інших біолог…
29 вересня 2022 в 10:18

Інгаляційна терапія на сьогоднішній день є найбільш ефективним методом лікування захворювань дихальної системи. Вона може бути застосована як до дорослих, так і до дітей. Інгаляції проводяться за допомогою двох приладів…
19 вересня 2022 в 16:35

Економічні вигоди співпраці з лабораторного аутсорсингу
Відносно новою й ефективною формою організації бізнес-процесів є аутсорсинг, що передбачає здійснення ефективного управління шляхом звільнення менеджерського ресурсу…
06 вересня 2022 в 16:50

Постійний контроль рівня холестерину при серцево-судинних захворюваннях - це норма в повсякденному житті. У спеціалізованих лабораторіях, для того щоб зробити такий аналіз необхідно витратити велику кількість червоних кров…
05 серпня 2022 в 12:40

За принципом роботи всі інвазивні пристрої ділять на кілька основних груп: Фотометричні прилади - піонери серед всіх інших, технологія яких дещо застаріла. Їх можна назвати моделями першого покоління, створених для проведення…
18 липня 2022 в 16:14

Для оснащення дослідницьких центрів та лабораторій використовуються меблі з особливими характеристиками та параметрами. При їх виготовленні, враховуються плановані умови експлуатації, вимоги щодо гігієнічності, безпеки та…
23 лютого 2022 в 11:55

Статистичні дані свідчать про те, що результати лабораторної діагностики лежать в основі 75% лікарських рішень і тому беззаперечно являються невід'ємною частиною якісної медичної допомоги пацієнтам.
Загальновідомий факт…
18 лютого 2022 в 15:49

На сьогодні в практичній діяльності пластиковий лабораторний посуд швидко стає предметом вибору в багатьох клініко-діагностичних лабораторіях. Багато компаній-виробників та дистриб'юторів лабораторного обладнання та розх…
14 лютого 2022 в 10:56

Сьогодні УЗД обладнання є просто незамінним в будь-якому медичному центрі, незалежно від напрямку діяльності. Ультразвукове дослідження – це затребуваний метод неінвазивної діагностики, завдяки якому можна безболісно, не…
08 лютого 2022 в 11:39
Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація)