Хімічний посуд: де купити?

Лабораторний та хімічний посуд: асортимент «МЕДРИНОК».

Не завжди можна знайти весь необхідний для лабораторії посуд в одному місці і доводиться замовляти в різних постачальників. Інша річ – компанія «МЕДРИНОК», з якою можна легко заощадити час, адже вона пропонує найширший спектр лабораторного та хімічного посуду, а саме:

– бутлі з вузькими і широкими горловинами зі світлого або темного скла, зокрема, і бутель Вульфа;

– лійки (циліндричні, грушоподібні) і крапельниці;

– колби конічні, круглодонні, плоскодонні з шліфом або без, зокрема, і колба Бунзена з боковим відводом, і колба К’єльдаля;

– ексикатори з кранами;

– поглиначі Ріхтера, Зайцева, з пористою пластиною, Петрі;

– високі та низькі лабораторні склянки різного об’єму з носиком і градуюванням;

– склянки для зважування;

– склянки Дрекселя і БПК;

– мірні та центрифужні пробірки;

– холодильники кулькові або з прямою трубкою;

– біологічні чашки Петрі;

– поліетиленові промивалки;

– пісочні годинники;

– годинникові, покривні, предметні скельця;

– скляні, пластмасові та гумові пробки.

Весь посуд виготовляється відповідно до вимог і з правильних матеріалів.

На замітку: перед використанням лабораторних ємностей гарненько вимийте їх і простерилізуйте (повної стерильності можна досягти в автоклаві). Чим мити? Миючим засобом, який вб’є будь-які натяки на бактерії. Важливо, щоб в роботу надходив висушений посуд.

Купити лабораторний та хімічний посуд від компанії  «МЕДРИНОК» можуть замовники з усієї України. Компанія, крім великого асортименту і бездоганної якості кожного виробу, пропонує вигідні та комфортні умови співпраці. Як наприклад: оперативна доставка за допомогою зручного для клієнта перевізника або консультативна підтримка у виборі. Ціна лабораторного посуду залежить від його призначення, але, в загальному, це доступна вартість, яку сьогодні мало хто може запропонувати.

Лабораторний та хімічний посуд від «МЕДРИНОК» – це якість, практичність, зручність і гарантія необхідного результату в одному флаконі! Замовляйте – не прогадаєте!