Хімічний посуд та лабораторне обладнання

Функціонування лабораторій, дослідницьких центрів, виробничих і наукових установ не може здійснюватися без спеціального лабораторного посуду: тари, контейнерів, вимірювачів і т. д. Скляний хімічний посуд є найбільш популярним серед інших аналогів, а попит на нього зростає з кожним роком.
Лабораторний та хімічний посуд – це особливий підвид ємностей для використання в спеціальних умовах. Для них характерні незвичайні в повсякденному розумінні форми і величини. Також кожен вид має свою специфічну назву: бутлі, колби, пробірки, промивалки, поглиначі, крапельниці, чашки, склянки та ін.

Такий посуд обов’язково повинен бути стійким до хімічних впливів і не вступати в реакцію з поміщеною речовиною. При виготовленні можуть застосовуватися різні матеріали, залежно від того, які речовини в подальшому будуть поміщатися всередину і які характеристики будуть важливі при роботі. Основні – це прозорість і термостійкість, тому більшість лабораторного посуду є саме такою.

Вибір лабораторного посуду.

Купити спеціальні ємності для роботи в лабораторії сьогодні не проблема. Головне – знати, який посуд потрібен і де вигідно здійснювати покупку.

Ще один важливий аспект при виборі – матеріал. І саме про нього ми хочемо зараз розповісти трохи докладніше.

Сьогодні для виготовлення лабораторного посуду застосовують найрізноманітніші матеріали з обов’язковою термостійкістю і хімостійкістю, як наприклад: фарфор, кварцове скло і полімери. Все більшою популярністю користуються лабораторні ємності із пластику (не б’ються, легко миються і швидко висихають). Найбільш затребуваним донині для виконання різних досліджень та аналізів залишається скляний лабораторний посуд. Деякі елементи можуть виготовлятися з гуми.

Лабораторне скло є необхідним при проведенні практично всіх видів науково-дослідних робіт. На нашому сайті представлений хімічний лабораторний посуд наступних видів:

  • мірний посуд. Може бути скляним або пластиковим, відрізняється високою точністю та надійністю;
  • годинники піскові лабораторні. Являють собою скляні колби, наповнені піском. Вони встановлюються на підставки, що виготовляються з кольорового пластику, завдяки чому можуть відрізнятися не тільки розмірами, але й кольором виконання;
  • ареометри. За допомогою даних приладів виконується вимірювання щільності рідин;
  • хроматографічне обладнання. Дозволяє якісно та кількісно визначити необхідні речовини, очистити та виділити їх із розмаїття інших неорганічних і органічних субстратів;
  • лабораторні штативи. Дані пристрої призначені для надійної та безпечної установки інструментів, що використовуються при проведенні досліджень.

Основні вимоги до лабораторного посуду – це міцність і тривалий термін експлуатації, що дозволить забезпечити тривале зберігання реактивів. Важливо також, щоб набір хімічного посуду включав у себе тару, яка не вступає в реакцію з різними речовинами та рідинами, що знаходяться в ній.
Компанія «Система Оптимум» пропонує також безліч інших різновидів хімічного посуду, ознайомитися з якими ви можете на нашому сайті. Якість кожної одиниці продукції підтверджується відповідними сертифікатами. Оскільки ми розуміємо, що лабораторний посуд потрібен науково-дослідним центрам у великій кількості, наша компанія надає можливість покупки продукції у великих об’ємах.