НОВИНКА від компанії МЕДРИНОК Дефібриллятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD3

НОВИНКА від компанії МЕДРИНОК Дефібриллятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD3

Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 3 відноситься до високонадійних апаратів, які працюють як в
умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (наземного, повітряного). Апарат відповідає всім європейським нормам і стандартам якості і надійності (основним з яких є EN 1789 - для екстреної медицини).

Корпус дефібриляторів PRIMEDIC DefiMonitor XD 3 має високий рівень захисту від потрапляння вологи і пилу IP33, а також має протиударні властивості. PRIMEDIC DefiMonitor XD 3, може фіксуватися за допомогою спеціальної зарядної консолі на стіні або в салоні реанімаційного медичного транспорту. Закріплений таким чином дефібрилятор здатний витримувати перевантаження до 10 G, залишаючись при цьому на консолі.

Коли на рахунку кожна хвилина, дефібрилятори PRIMEDIC ™ можуть допомогти відновити нормальний синусовий ритм серця, після критичних порушень. Важливим є те, що вони можуть бути оперативно використані. Не слід забувати і про функції моніторингу, які мають місце в дефібрилятори серії PRIMEDIC DefiMonitor XD. У моделі PRIMEDIC DefiMonitor XD 3, на екран можуть виводитися 2 канали ЕКГ з 6-ти моніторуючих (I, II, III, aVR, aVL, aVF) використовуючи кабель ЕКГ.

Апарат працює в асинхронному і синхронному (кардіоверсія) режимах. У конструкцію також входить надійний 3-канальний термопринтер шириною 58 мм. У комплект також входить SpO2-датчик, який виводить на екран концентрацію кисню в крові пацієнта (сатурацию) і плетизмограма. Система тривог допоможе оповістити медичний персонал про перевищення встановлених меж. Завдяки флеш-карті, яка входить в комплект, апарат записує всі дані про проведені реанімаційні заходи (час реанімації, ЕКГ, кількість і потужність завданих розрядів, аудіозапис, імпеданс пацієнта і т.д.), а спеціальне програмне забезпечення дозволяє переглянути і проаналізувати ці дані на ПК. Багаторівнева система самотестування апарату допоможе Вам завжди стежити за справністю приладу і підкаже, якщо апарату необхідне технічне обслуговування.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Властивості матеріалів, з яких використовуються одноразові хірургічні халати

учора в 16:37
 

Основні функції одноразових халатів полягають у захисті медперсоналу від бактерій і інфекцій, а також від біологічних рідин. Найважливішими властивостями даного виду медичної продукції є стерилізація відповідно до спеціальних…

 
 

Особливості гідрогелевих пов'язок

23 лютого 2021 в 08:42
 

На кафедрі органічної хімії Національного університету "Львівська політехніка" студенти розробили унікальні гідрогелеві пов'язки, які швидко загоюють рани. Для реалізації цієї ідеї дослідники затратили п'ять років. Пов'язка…

 
 

Як правильно підібрати обладнання для ІФА

22 лютого 2021 в 09:26
 

Імуно-ферментний аналіз (ІФА)- це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген - антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. В клінічних зразках пацієнта венозний забір крові. Цей комплекс…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create