Вимірювач артеріального тиску - тонометр

Вимірювач артеріального тиску - тонометр

    Для людей, у яких є проблеми з артеріальним тиском, цей прилад життєво необхідний. А саме вимірювач артеріального тиску - тонометр. 

    Тепер ми можемо запропонувати Вам:

    Існує два основних види тонометрів - механічні та електронні. Електронні у свою чергу бувають напівавтоматичні та автоматичні.

    Механічні тонометри все ще користуються популярністю і це пояснюється не тільки їх відносною дешевизною (порівняно з електронними), вони досить точні і надійні, а крім того здатні виміряти тиск у разі наявності аритмії (електронні побратими на це нездатні).

    Автоматизовані тонометри можуть бути плечовими і фіксуватися на зап’ясті. Створення тиску в них відбувається за допомогою компресора.

    У сучасному світі складно втриматися від душевних переживань. Нас супроводжують постійні навантаження, стрес, різні захворювання. Найбільше від цього страждає саме серцево-судинна система. І якщо душу можна вилікувати за допомогою дружньої бесіди, то з серцевим м’язом все не так просто. Важливо пам’ятати про постійний моніторинг артеріального тиску. Саме тому варторозібратися в тому, як уберегти себе і близьких, і яку роль в цьому відіграє тонометр.

    Кому потрібен тонометр?
    Цей апарат можна зустріти не тільки у лікаря, але і в багатьох будинках. Без сумніву скажемо, що тонометр потрібен всім. Він допоможе запобігти серцево-судинним захворюванням, підкаже чи можна приймати препарати, які впливають на артеріальний тиск. Крім того, він незамінний в будинку, де члени сім’ї страждають від хвороб серця. Тому, якщо вам поставили діагноз або ж є такий ризик, краще купити тонометр заздалегідь, наприклад, на сайті http://medrynok.com.ua , адже це може стати питанням не тільки здоров’я, а й життя.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Добові норми ЗІЗ

14 квітня 2021 в 14:47
 

Останнім часом питання забезпечення засобами індивідуального захисту медичного персоналу стає вкрай актуальним. Чисельність різноманітних дискусій з приводу «скільки потрібно на добу ЗІЗ та яких?» на фахових інтернет-форумах…

 
 

НОВИНИ! Безоплатні лабораторні та інструментальні дослідження у програмі медичних гарантій

07 квітня 2021 в 16:23
 

Цього року для безоплатного здавання аналізів необхідно винятково електронне направлення.Аналізи, які потрібні для діагностики та визначення схеми лікування, є складовою медичних послуг. Відповідно, вони входять у пакети…

 
 

Атравматичні голки. Особливості

19 березня 2021 в 11:10
 

Комплект атравматичної голки з ниткою, що розсмоктується, або не розсмоктується, називається атравматикою. Атравматичні голки доцільно застосовувати у всіх областях хірургії, а при оперативних втручаннях на судини, серце…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create