Вимірювач артеріального тиску - тонометр

Вимірювач артеріального тиску - тонометр

    Для людей, у яких є проблеми з артеріальним тиском, цей прилад життєво необхідний. А саме вимірювач артеріального тиску - тонометр. 

    Тепер ми можемо запропонувати Вам:

    Існує два основних види тонометрів - механічні та електронні. Електронні у свою чергу бувають напівавтоматичні та автоматичні.

    Механічні тонометри все ще користуються популярністю і це пояснюється не тільки їх відносною дешевизною (порівняно з електронними), вони досить точні і надійні, а крім того здатні виміряти тиск у разі наявності аритмії (електронні побратими на це нездатні).

    Автоматизовані тонометри можуть бути плечовими і фіксуватися на зап’ясті. Створення тиску в них відбувається за допомогою компресора.

    У сучасному світі складно втриматися від душевних переживань. Нас супроводжують постійні навантаження, стрес, різні захворювання. Найбільше від цього страждає саме серцево-судинна система. І якщо душу можна вилікувати за допомогою дружньої бесіди, то з серцевим м’язом все не так просто. Важливо пам’ятати про постійний моніторинг артеріального тиску. Саме тому варторозібратися в тому, як уберегти себе і близьких, і яку роль в цьому відіграє тонометр.

    Кому потрібен тонометр?
    Цей апарат можна зустріти не тільки у лікаря, але і в багатьох будинках. Без сумніву скажемо, що тонометр потрібен всім. Він допоможе запобігти серцево-судинним захворюванням, підкаже чи можна приймати препарати, які впливають на артеріальний тиск. Крім того, він незамінний в будинку, де члени сім’ї страждають від хвороб серця. Тому, якщо вам поставили діагноз або ж є такий ризик, краще купити тонометр заздалегідь, наприклад, на сайті http://medrynok.com.ua , адже це може стати питанням не тільки здоров’я, а й життя.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Хімічні реактиви для лабораторій - правила використання і зберігання

15 січня 2021 в 15:26
 

Хімічні реактиви для лабораторій являють собою речовини, які пройшли ретельну попередню очистку і використовуються для лабораторій, медичних або науково-дослідних цілей. Це можуть бути окремі речовини або їх суміші. Також…

 
 

Особливості лабораторного посуду та вимоги до нього

06 січня 2021 в 09:03
 

Правильно підібраний посуд в лабораторії забезпечує успіх наукової діяльності. Для цього закуповуються сотні різних колб, воронок та іншого посуду. Лабораторний посуд - це весь спектр робочих ємностей, необхідних для орган…

 
 

Як вибрати шовний матеріал?

05 січня 2021 в 16:16
 

Загоєння ран - це процес, який може тривати від кількох днів до 6 місяців. Наприклад, шкірним покривам необхідно кілька днів, м'язовим тканинам знадобляться тижні, а сухожиллям та судинам потрібно кілька місяців. Також на…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create