Вимірювач артеріального тиску - тонометр

Вимірювач артеріального тиску - тонометр

    Для людей, у яких є проблеми з артеріальним тиском, цей прилад життєво необхідний. А саме вимірювач артеріального тиску - тонометр. 

    Тепер ми можемо запропонувати Вам:

    Існує два основних види тонометрів - механічні та електронні. Електронні у свою чергу бувають напівавтоматичні та автоматичні.

    Механічні тонометри все ще користуються популярністю і це пояснюється не тільки їх відносною дешевизною (порівняно з електронними), вони досить точні і надійні, а крім того здатні виміряти тиск у разі наявності аритмії (електронні побратими на це нездатні).

    Автоматизовані тонометри можуть бути плечовими і фіксуватися на зап’ясті. Створення тиску в них відбувається за допомогою компресора.

    У сучасному світі складно втриматися від душевних переживань. Нас супроводжують постійні навантаження, стрес, різні захворювання. Найбільше від цього страждає саме серцево-судинна система. І якщо душу можна вилікувати за допомогою дружньої бесіди, то з серцевим м’язом все не так просто. Важливо пам’ятати про постійний моніторинг артеріального тиску. Саме тому варторозібратися в тому, як уберегти себе і близьких, і яку роль в цьому відіграє тонометр.

    Кому потрібен тонометр?
    Цей апарат можна зустріти не тільки у лікаря, але і в багатьох будинках. Без сумніву скажемо, що тонометр потрібен всім. Він допоможе запобігти серцево-судинним захворюванням, підкаже чи можна приймати препарати, які впливають на артеріальний тиск. Крім того, він незамінний в будинку, де члени сім’ї страждають від хвороб серця. Тому, якщо вам поставили діагноз або ж є такий ризик, краще купити тонометр заздалегідь, наприклад, на сайті http://medrynok.com.ua , адже це може стати питанням не тільки здоров’я, а й життя.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Як створити лабораторію під ключ?

учора в 12:37
 

Ще досі думаєте, з чого почати? Ось Вам кілька практичних порад, для тих хто планує створити власну лабораторію. Етапи створення лабораторії під ключ: Ідея. На першому етапі потрібно розробити концепцію лабораторії. Слід…

 
 

Якою має бути тривалість робочого тижня працівників лабораторії?

14 вересня 2020 в 12:39
 

В наказі МОЗ "Про затвердження робочого часу для працівників закладів та установ охорони здоров'я" від 28.08.2006 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0696-06#Text встановлено конкретні норми робочого часу для медичних прац…

 
 

Ти можеш бути в зоні ризику

03 вересня 2020 в 09:42
 

Осінь прийшла вчасно, а з нею стрімкі похолодання. Ще не всі встигли дістати осінній гардероб, тому застудитись зараз досить легко. Перші признаки застуди і ми вже починаємо думати: " А чи не захворіли ми на коронавірус?…

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create