Швидкий тест на алкоголь (слина) з чашею для слини DAL-801

Швидкий тест на алкоголь (слина) з чашею для слини  DAL-801
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару DAL-801
 
Способи оплати: Безготівковий, Online-oплата VISA/MasterCard
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис Швидкий тест на алкоголь (слина) з чашею для слини DAL-801

 Швидкий тест на алкоголь, слина (тест-смужка) - це швидкий високочутливий метод для виявлення алкоголю в слині людини та забезпечує виявлення відносно наближеної концентрації алкоголю в крові.

Смужки, 50 шт/уп

Швидкий тест на алкоголь, (тест-смужка) слина - це швидкий високочутливий метод для виявлення алкоголю в слині людини та забезпечує виявлення відносно наближеного до рівня концентрації алкоголю в крові. Цей аналіз забезпечує лише попередній аналітичний результат тесту. Для отримання підтвердження аналітичного результату необхідно використовувати більш точний альтернативний хімічний спосіб Клінічне обґрунтування та професійний висновок слід здійснити для будь-якого результату тестування на зловживання алкоголем, особливо, якщо попередній результат позитивний.

ПРИНЦИП ДІЇ
Встановлено, що концентрація алкоголю в слині порівняна з концентрацією алкоголю в крові. 2,3 Швидкий тест на алкоголь, (тест-смужка) слина складається з пластикової тест-смужки з реакційною прокладкою на кінці тест-смужки. При контакті з розчинами, що містять алкоголь, реакційна прокладка швидко забарвлюється в залежності від наявної концентрації алкоголю. Прокладка діє за принципом твердофазної реакції, яка базується на високоспеціалізованій ферментній реакції.

РЕАГЕНТИ Тетраметилбензидин Алкоголь оксидази (EC 1.1.3.13) Пероксидаза (EC 1.11.1.7) Інші добавки

ВИКОРИСТАННЯ

Довести упаковані у фольгову упаковку тест-смужки до кімнатної температури (15-30ºC) перед тестуванням.
1. Уникати будь-яких продуктів у роті протягом п'ятнадцяти (15) хвилин до початку тесту, в тому числі безалкогольні напої, тютюнові вироби, каву, жуйки, продукти харчування тощо.
2. Сплюнути слину в ємність для забору зразка
3. Відкрити фольгову упаковку та вийняти тест-смужку. Не торкатися до реакційної прокладки на кінці тест-смужки. Якщо до застосування реакційна прокладка має синій колір, тест-смужку не використовути.
4. Занурити тест-смужку реакційною прокладкою у слину в ємності для забору зразка слини або додати слину безпосередньо на прокладку тест-смужки. (Для насичення прокладки слиною зазвичай достатньо 6-8 секунд.) Включити таймер відразу після додавання слини. 5. Інтерпретувати результат через дві (2) хвилини. Для визначення відносного рівня алкоголю в крові порівняти колір реакційної прокладки з діаграмою кольорів на фольговій упаковці.

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Сучасне обладнання лабораторії

26 липня 2021 в 11:15
 

Якість і правильність оснащення лабораторії багато в чому визначає ефективність, точність і оперативність проведених досліджень, а також в деякій мірі позначається на безпеці співробітників. В останні кілька десятиліть широкого…

 
 

Лептоспіроз: симптоми, діагностика, профілактика

12 липня 2021 в 16:23
 

Улітку, коли люди проводять більше часу біля водойм, є велика ймовірність "підхопити" хворобу, у зв'язку з цим в Україні зростає захворюваність на лептоспіроз. За останні 5 міс 2021 р. в Україні зареєстрували 13 випадків…

 
 

Значення штучного інтелекту в лабораторній медицині

29 червня 2021 в 12:27
 

Оскільки лабораторна медицина продовжує проходити цифровізацію та автоматизацію, клінічні лабораторії, швидше за все, зіткнуться з проблемами, пов'язаними зі штучним інтелектом (ШІ). Розуміння того, для чого хороший ШІ…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create