Швидкий тест на Вітамін Д   OVD-402
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару OVD-402
 
Способи оплати: Безготівковий, Online-oплата VISA/MasterCard
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис Швидкий тест на Вітамін Д OVD-402

Цільна кров, тест-касета, 10 шт/уп

Вітамін D належить до групи жиророзчинних сполук; він відповідає за підвищення кишкової абсорбції кальцію, заліза, магнію, фосфату і цинку. У людей, найбільш важливими є вітамін D3 та вітамін D2.

Вітамін D3 природньо утворюється в шкірі людини через вплив ультрафіолетового світла, а вітамін D2 переважно отримується з харчових продуктів. Вітамін D транспортується до печінки, де він метаболізується до 25-гідроксивітаміну D. В медицині, тест на визначення 25-гідроксивітаміну D в крові використовується для визначення концентрації вітаміну D. Концентрація в крові 25-гідроксивітаміну D (включаючи D2 і D3) вважається найкращим показником статусу вітаміну.

Дефіцит вітаміну D на даний час визнається глобальною епідемією. Практично у кожній клітці нашого організму є рецептори вітаміну D, що означає, що всі вони потребують «достатнього» рівня вітаміну D для адекватного функціонування. Ризики для здоров'я, пов'язані з дефіцитом вітаміну D, набагато більш серйозні, ніж вважалося раніше. Дефіцит вітаміну пов'язаний з різними серйозними захворюваннями: остеопорозом, остеомаляцією, розсіяним склерозом, серцево-судинними захворюваннями, ускладненнями вагітності, діабетом, депресією, інсультами, аутоімунними захворюваннями, грипом, онкозахворюваннями, інфекційними захворюваннями, хворобою Альцгеймера, ожирінням і високою смертністю.

Таким чином, на даний час виявлення рівня (25-OH) вітаміну D розглядається як «необхідний медичний скринінговий тест». Підтримка достатнього рівня вітаміну D необхідна не тільки для поліпшення здоров'я кісток, але й для поліпшення загального самопочуття.

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Сучасне обладнання лабораторії

26 липня 2021 в 11:15
 

Якість і правильність оснащення лабораторії багато в чому визначає ефективність, точність і оперативність проведених досліджень, а також в деякій мірі позначається на безпеці співробітників. В останні кілька десятиліть широкого…

 
 

Лептоспіроз: симптоми, діагностика, профілактика

12 липня 2021 в 16:23
 

Улітку, коли люди проводять більше часу біля водойм, є велика ймовірність "підхопити" хворобу, у зв'язку з цим в Україні зростає захворюваність на лептоспіроз. За останні 5 міс 2021 р. в Україні зареєстрували 13 випадків…

 
 

Значення штучного інтелекту в лабораторній медицині

29 червня 2021 в 12:27
 

Оскільки лабораторна медицина продовжує проходити цифровізацію та автоматизацію, клінічні лабораторії, швидше за все, зіткнуться з проблемами, пов'язаними зі штучним інтелектом (ШІ). Розуміння того, для чого хороший ШІ…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create