COVID-19 SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену

COVID-19 SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M11685791
 
Способи оплати: Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис COVID-19 SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену

COVID-19 (SARS-CoV-2 Набір для виявлення антигену (Colloidal Gold)

Призначення 
Цей тест використовується для якісного виявлення антигену SARS-CoV-2   у мазках з горла або мазках з носа. SARS-CoV-2 належать до β роду. COVID-19 - це гостре респіраторне                   інфекційне захворювання. В даний час пацієнти, інфіковані SARS-CoV-2 є основним джерелом інфекції; безсимптомно інфіковані люди також  можуть бути джерелом інфекції. На підставі поточного епідеміологічного дослідження інкубаційний період становить від 1 до 14 днів, переважно від 3 до 7 днів. Основні прояви включають підвищення температури,  втома і сухий кашель. Закладеність носа, нежить, біль у горлі, міалгія та  діарея виявляються не так часто. 

Склад набору:
1) Стерилізований тампон 
2) Трубка для екстракції антигену
3) Екстракційний реагент 
4) Тестовий картридж

Збір зразків :
1. Зразок з глотки 
Нехай  голова  пацієнта  злегка  нахиляється,  рот  відкритий  і  пацієнт  видає звуки   "е",   оголюючи   глоткові   мигдалини   з   обох   сторін.   Потримайте тампон  і  протріть  глоткові  мигдалини  з  обох  боків  пацієнта  з  невеликим твердим упором вперед і назад не менше 3 разів.

2. Зразок з носового мазка:
 Нехай     голова   пацієнта    розслабиться    природним      шляхом,    повільно поверніть   тампон   біля   стінки   ніздрі   в   ніздрю   пацієнта   до   носового піднебіння,   а   потім   повільно   витягніть   його,   витираючи.   Цим   самим тампоном таким же чином протріть іншу ніздрю;

Підготовка зразка
1.  Вийміть екстракційну трубку, додайте 8 крапель (близько 0,3 мл) екстракційного реагенту в екстракційну трубку і поставте на стіл. 
2.  Помістіть зразок мазка в екстракційну трубку, покрутіть тампон в екестраційній трубці не менше 10 сек. і притисніть головку тампона до стінки трубки, щоб вивільнити антиген у тампоні.
3.  Видаліть тампон, стискаючи боки трубки, щоб витягти рідину з тампона. аби видалити якомога більше рідини з мазка. Утилізуйте мазки відповідно до методу утилізації біологічно небезпечних відходів.
4.  Щільно вставте наконечник крапельниці в екстракційну трубку.
                              

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Хімічні реактиви для лабораторій - правила використання і зберігання

15 січня 2021 в 15:26
 

Хімічні реактиви для лабораторій являють собою речовини, які пройшли ретельну попередню очистку і використовуються для лабораторій, медичних або науково-дослідних цілей. Це можуть бути окремі речовини або їх суміші. Також…

 
 

Особливості лабораторного посуду та вимоги до нього

06 січня 2021 в 09:03
 

Правильно підібраний посуд в лабораторії забезпечує успіх наукової діяльності. Для цього закуповуються сотні різних колб, воронок та іншого посуду. Лабораторний посуд - це весь спектр робочих ємностей, необхідних для орган…

 
 

Як вибрати шовний матеріал?

05 січня 2021 в 16:16
 

Загоєння ран - це процес, який може тривати від кількох днів до 6 місяців. Наприклад, шкірним покривам необхідно кілька днів, м'язовим тканинам знадобляться тижні, а сухожиллям та судинам потрібно кілька місяців. Також на…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create