Клорсепт-25
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M6571604
 
Способи оплати: Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис Клорсепт-25

Клорсепт-25 - хлорвмісних, таблетований, дезінфікуючий засіб для дезінфекції інструментів, поверхонь, води в басейні
Виробник: «Medentech Ltd.» (Ірландія).
Склад препарату: активно-діюча речовина - натріваевая сіль діхлорізоціануроновой кислоти - 62,5%, адипінова кислота, бікарбонат натрію, сульфат натрію - 37,5% (функціональні добавки, які забезпечують споживчі якості). Для поліпшення миючих властивостей в робочий розчин можна додати 0,5% миючий засіб.
Клорсепт-25 має широкий спектр антимікробної дії: бактерицидні (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників парентеральних вірусних гепатитів, СНІДу, кишкових вірусних інфекцій), фунгіцидні властивості (до грибів роду Candida і патогенним дерматофітів).
Клосепт-25 призначений для дезінфекції та очищення різних поверхонь, лабораторної, аптечної та кухонного посуду, білизни, предметів догляду за хворими, відпрацьованого матеріалу, виробів одноразового застосування, прибирального інвентарю, санітарно-технічного обладнання, біологічних виділень і ін.
При додаванні до робочих розчинів 0,5% миючого засобу забезпечується поєднаний процес дезінфекції та миття виробів медичного призначення.
Препарат застосовують для знезараження води, якої наповнюються «чаші» плавальних басейнів, які проводяться відповідно до «Методичних вказівок при здійсненні профілактичної дезінфекції в спортивно-плавальних басейнах» №28-2 / 6 від 31.03.08г.
Клорсепт-25 використовується для поточної та заключної дезінфекції в осередках інфекції вірусної, бактеріальної та грибкової етіології, для профілактичної дезінфекції в лікувально-профілактичних установах, на комунальних об'єктах, на підприємствах харчової, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості, на транспорті, в дитячих та спортивно-оздоровчих установах, інших епідемічно значимих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекції.
Дезінфекцію проводять методами зрошення, протирання, занурення.
Термін придатності робочих розчинів Клорсепт-25 - 3 доби.
Термін зберігання засобу - 3 роки в упаковці виробника.
Форма випуску: у вигляді таблеток масою близько 4 м, упакованих в пластикові банки по 1 кг (300 таблеток).

ХАРАКТЕРИСТИКИ

ОСНОВНІ
Виробник  Medentech
Країна виробник Ірландія
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Клорсепт-25 - дезінфекція поверхонь, води в басейні Препарат застосовують для знезараження води, якої наповнюються «чаші» плавальних басейнів, які проводяться відповідно до «Методичних вказівок при здійсненні профілактичної дезінфекції в спортивно-плавальних басейнах» №28-2/6 от 31.
Дезінфектант відноситься до групи мало небезпечних речовин Препарат застосовують для знезараження води, якої наповнюються «чаші» плавальних басейнів

Товари з рубрики - РЕЧОВИНИ ДЛЯ ОБРОБКИ ВОДИ

 
 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Дистанційні навчальні курси від ЦГЗ МОЗ України

27 квітня 2021 в 09:45
 

Дистанційне навчання - важлива складова безперервного професійного розвитку лікарів. Це зручний сучасний формат професійного вдосконалення для медичних працівників. Навчатися можна у будь-який час та комфортному темпі. Центр…

 
 

Офтальмогерпес - причини та наслідки

22 квітня 2021 в 10:25
 

Офтальмогерпес - одне з захворювань, що викликається вірусом простого герпесу 1 типу (ВПГ-1). Воно стрімко набуває соціального значення, оскільки часто призводить до односторонньої сліпоти. Вірус герпесу - це крихітна структура…

 
 

УТИЛІЗАЦІЯ МЕДИЧНИХ ВІДХОДІВ: оптимальні підходи до поводження з медичними відходами категорії В

20 квітня 2021 в 12:13
 

Утилізація медичних відходів: оптимальні підходи до поводження з медичними відходами категорії В Лікарні, лабораторії та інші медзаклади створюють величезну кількість відходів. Це відбувається в ході діагностики й лікування…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create