Спірограф SPМ A
6%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M11830837
 
Способи оплати: Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис Спірограф SPМ A

Спірограф приставка SPM A HEACO - рішення для організації спірографічних станції з широким набором функцій для дослідження і аналізу. Спірограф SPM A приєднується до персонального комп'ютера організовуючи комплекс для дослідження функцій зовнішнього дихання. При цьому всі дані про проведені дослідження зберігаються в програмній базі, яка входить в комплект, протокол дослідження роздруковується на принтері підключеному до комп'ютера.

SPM A - це компактне обладнання для перевірки стану легень, використовує режим інфрачервоного переривання для вимірювання таких основних параметрів як:
• FVC - обсяг повітря, що видихається з значним зусиллям після дуже глибокого вдиху. Різниця з показником ЖЕЛ в тому, що видих проводиться максимально швидко.
• VC (Vital Capacity) - Життєва ємність легенів, обсяг повітря при максимальному видиху після максимального вдиху. максимальна кількість повітря, що видихається після найглибшого вдиху.
• MVV Максимальна вентиляція легенів
• Загалом даний прилад заміряє більше 30 значень!

Програмне забезпечення дозволяє спостерігати на екрані процес проведення методик в реальному масштабі часу. Результати всіх вимірювань відображаються на екрані комп'ютера в порівнянні з належними значеннями, які розраховуються автоматично в залежності від віку, росту, ваги, статі.

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

УТИЛІЗАЦІЯ МЕДИЧНИХ ВІДХОДІВ: оптимальні підходи до поводження з медичними відходами категорії В

учора в 12:13
 

Утилізація медичних відходів: оптимальні підходи до поводження з медичними відходами категорії В Лікарні, лабораторії та інші медзаклади створюють величезну кількість відходів. Це відбувається в ході діагностики й лікування…

 
 

Добові норми ЗІЗ

14 квітня 2021 в 14:47
 

Останнім часом питання забезпечення засобами індивідуального захисту медичного персоналу стає вкрай актуальним. Чисельність різноманітних дискусій з приводу «скільки потрібно на добу ЗІЗ та яких?» на фахових інтернет-форумах…

 
 

НОВИНИ! Безоплатні лабораторні та інструментальні дослідження у програмі медичних гарантій

07 квітня 2021 в 16:23
 

Цього року для безоплатного здавання аналізів необхідно винятково електронне направлення.Аналізи, які потрібні для діагностики та визначення схеми лікування, є складовою медичних послуг. Відповідно, вони входять у пакети…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create