Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча)

Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару DAL-101
 
Способи оплати: Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча)

Сеча, смужки, 50 шт/уп

Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) – це швидкий високочутливий метод, що виявляє алкоголь у сечі людини та надає наближену відносну концентрацію алкоголю в крові. Цей аналіз забезпечує лише попередній скринінговий результат. Для отримання підтвердженого аналітичного результату необхідно використовувати більш специфічний альтернативний хімічний метод. Клінічне обстеження та професійний висновок слід застосовувати до будь-якого скринінгового результату тестування, особливо якщо попередній результат позитивний.

ПРИНЦИП ДІЇ
Встановлено, що концентрація алкоголю в сечі порівнювана з концентрацією алкоголю в крові.2,3 Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) складається з пластикової тест-смужки з реакційною зоною на середині. При контакті з розчинами, що містять алкоголь, реакційна зона швидко забарвлюється в залежності від наявної концентрації алкоголю. У зоні відбувається твердофазний хімічний процес, що використовує високоспеціалізовану ферментну реакцію.

РЕАГЕНТИ Тетраметилбензидин Алкоголь-оксидаза (EC 1.1.3.13) Пероксидаза (EC 1.11.1.7) Інші добавки

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Довести тест-смужки у фольговій упаковці до кімнатної температури (15-30ºC) перед тестуванням.
1. Зібрати сечу в контейнер для забору зразка.
2. Відкрити фольгову упаковку та вийняти тест-смужку. Не торкатися до реакційної зони на середині тест-смужки. Якщо реакційна зона має синій колір до занурення в зразок сечі, тест-смужку не використовувати.
3. Занурити тест-смужку вертикально в зразок сечі щонайменше на 15 секунд. Включити таймер відразу після занурення в сечу.
4. Інтерпретувати результат через 3-5 хвилин. Для визначення відносної концентрації алкоголю в крові порівняти колір реакційної зони з карткою стандартів кольору на фольговій упаковці.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) має рівень виявлення алкоголю від 0,02% до 0,30% наближеної відносної концентрації алкоголю в крові. Пороговий рівень виявлення Швидкого тесту на алкоголь, тест-смужка (сеча) може змінюватися залежно від місцевих правил і законів. Результати випробувань можна порівняти зі стандартами кольору на фольговій упаковці.

СПЕЦИФІЧНІСТЬ ТЕСТУ Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) буде реагувати з метиловим, етиловим і аліловим спиртами.

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Знайти якісний лабораторний посуд можна на сайті "Медринок"

17 листопада 2020 в 11:52
 

Більшість людей, коли чують слово "лабораторія" думають про кольорові рідини, складне обладнання, незрозумілі пристрої та проведення інноваційних дослідів. Певною мірою все так і відбувається. Але насправді, це звичайне…

 
 

Пульсоксиметр - ваш надійний помічник в боротьбі з коронавірусом

10 листопада 2020 в 13:28
 

На сьогоднішній день ліки від коронавируса ще не існує, тому лікарі намагаються лікувати симптоми захворювання. У разі ускладнень вже приймаються більш серйозні заходи. Одне з можливих ускладнень - це дихальна недостатність…

 
 

Правила надання першої допомоги при отриманні травм від хімічних реактивів

04 листопада 2020 в 14:00
 

Як показує практика, найчастіше нещасні випадки під час роботи з лабораторним обладнанням, лабораторним посудом, приладами і хімічними реактивами трапляються через недотримання правил техніки безпеки. Запам'ятайте прості…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create