Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча)

Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару DAL-101
 
Способи оплати: Безготівковий
Способи доставки: Самовивіз , Доставка кур'єром, Доставка Укрпоштою, Нова пошта, Укрпошта, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Опис Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча)

Сеча, смужки, 50 шт/уп

Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) – це швидкий високочутливий метод, що виявляє алкоголь у сечі людини та надає наближену відносну концентрацію алкоголю в крові. Цей аналіз забезпечує лише попередній скринінговий результат. Для отримання підтвердженого аналітичного результату необхідно використовувати більш специфічний альтернативний хімічний метод. Клінічне обстеження та професійний висновок слід застосовувати до будь-якого скринінгового результату тестування, особливо якщо попередній результат позитивний.

ПРИНЦИП ДІЇ
Встановлено, що концентрація алкоголю в сечі порівнювана з концентрацією алкоголю в крові.2,3 Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) складається з пластикової тест-смужки з реакційною зоною на середині. При контакті з розчинами, що містять алкоголь, реакційна зона швидко забарвлюється в залежності від наявної концентрації алкоголю. У зоні відбувається твердофазний хімічний процес, що використовує високоспеціалізовану ферментну реакцію.

РЕАГЕНТИ Тетраметилбензидин Алкоголь-оксидаза (EC 1.1.3.13) Пероксидаза (EC 1.11.1.7) Інші добавки

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Довести тест-смужки у фольговій упаковці до кімнатної температури (15-30ºC) перед тестуванням.
1. Зібрати сечу в контейнер для забору зразка.
2. Відкрити фольгову упаковку та вийняти тест-смужку. Не торкатися до реакційної зони на середині тест-смужки. Якщо реакційна зона має синій колір до занурення в зразок сечі, тест-смужку не використовувати.
3. Занурити тест-смужку вертикально в зразок сечі щонайменше на 15 секунд. Включити таймер відразу після занурення в сечу.
4. Інтерпретувати результат через 3-5 хвилин. Для визначення відносної концентрації алкоголю в крові порівняти колір реакційної зони з карткою стандартів кольору на фольговій упаковці.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) має рівень виявлення алкоголю від 0,02% до 0,30% наближеної відносної концентрації алкоголю в крові. Пороговий рівень виявлення Швидкого тесту на алкоголь, тест-смужка (сеча) може змінюватися залежно від місцевих правил і законів. Результати випробувань можна порівняти зі стандартами кольору на фольговій упаковці.

СПЕЦИФІЧНІСТЬ ТЕСТУ Швидкий тест на алкоголь, тест-смужка (сеча) буде реагувати з метиловим, етиловим і аліловим спиртами.

 
 

Каталог

Перехід у Facebook

 

Статті

Все про спірографи

25 листопада 2020 в 10:30
 

На жаль, багато людей, помічаючи у себе проблеми з диханням, не поспішають звертатися до лікаря. Але іноді, проста задишка, або не минаючий після застуди кашель можуть бути показником досить серйозних легеневих захворювань…

 
 

Знайти якісний лабораторний посуд можна на сайті "Медринок"

17 листопада 2020 в 11:52
 

Більшість людей, коли чують слово "лабораторія" думають про кольорові рідини, складне обладнання, незрозумілі пристрої та проведення інноваційних дослідів. Певною мірою все так і відбувається. Але насправді, це звичайне…

 
 

Пульсоксиметр - ваш надійний помічник в боротьбі з коронавірусом

10 листопада 2020 в 13:28
 

На сьогоднішній день ліки від коронавируса ще не існує, тому лікарі намагаються лікувати симптоми захворювання. У разі ускладнень вже приймаються більш серйозні заходи. Одне з можливих ускладнень - це дихальна недостатність…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create