АПАРАТИ УВЧ

 
УВЧ-терапія - методика фізіотерапії, в основі якої лежить вплив на організм великої високочастотного електромагнітного поля з частотою електромагнітних коливань 40,68 МГц або 27,12 МГц (метрові радіохвилі). В ході взаємодії c випускається фізіотерапевтичним апаратом електромагнітного поля і організму хворого утворюється два види електричного струму. У структурах, що володіють відносно високою електропровідністю (кров, лімфа, сеча і тканини, які мають хороше кровопостачання) заряджені частинки здійснюють коливання з частотою коливання цього поля. При цьому в названих структурах виникає струм провідності. Коливання часток відбувається в в'язкому середовищі, тому виникає поглинання енергії, пов'язане з подоланням опору цього середовища. Це поглинання енергії носить назву омических втрат. Поглинена тканинами організму енергія виділяється у вигляді тепла.
У тканинах, за своїми електричними властивостями близько стоять до діелектриків (нервова, сполучна, жирова, кісткова), утворюються полярні молекули (диполі), які змінюють свою орієнтацію з частотою коливання високочастотного поля. За рахунок обертання дипольних частинок в діелектриках виникає струм зміщення, а втрати, пов'язані з подоланням в'язкої середовища обертовими частками, називають діелектричними втратами.
При впливі УВЧ переважають струми зміщення, поле глибоко і майже без втрат проникає в тканини, погано проводять електричний струм. Основне ж тепловиділення відбувається за рахунок струмів провідності, т. Е. Омических втрат.
Під впливом адекватних доз в організмі виникають суттєві зміни в органах і системах: посилюються проліферативні процеси сполучнотканинних елементів. За рахунок збільшення проникності стінок кровоносних капілярів посилюється надходження у вогнище запалення різних імунних тіл і інших захисних клітин ретикулоендотеліальної системи. Істотно посилюється кровотік і лімфообіг. В основному УВЧ-терапія використовується при запальних процесах.
 
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Каталог

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create