Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Евеліна July 17, 2020 2:32 pm I recommend
 
Advantages: Мають ІФА набори на Covid-19 як українського так і європейського виробників.
Drawbacks: Відсутні
Commentary: "Медринок" швидко і оперативно достав реактиви на EQUI Covid-19.Приємне, професійне обслуговування менеджерів.Завжди порадять, підкажуть, допоможуть. Звертайтесь і переконайтесь!!! Успіху вам на процвітання!!!
0
 
Иван Саяпин July 10, 2020 7:45 pm I recommend
 
Advantages: Переваги в том, что у них много чего есть и очень хорошее отношение к клиентам.
Drawbacks: нет.
Commentary: Искал экспресс тесты, нашёл здесь на "Медринок". Спасибо огромное Анне Ревко менеджеру з продажу, перезванивала мне несколько раз пока нашли всё мне нужное. деньги переводил я на перёд, но прислали всё как и обещали. Спасибо им и рекомендую к сотрудничеству. Удачи вам!
0
 
Василь February 06, 2020 4:24 pm
 
Advantages: Ціна, якість
Commentary: Замовляли пробірки для забору крові. Боялись, що розіб’ються, але тут купувати оптово було дешевше ніж в магазині, та й ходити не було часу. Привезли на наступний день, все вціліло. Дуже хороша якість, все щільно закривається.
+1
 
Іра January 30, 2020 12:15 pm I recommend
 
Advantages: Сервіс
Ціни
Обслуговування
Commentary: Так швидко я отримувала посилку з замовленням з Луцька до Києва, певно, тільки коли мені її звідти везли рідні :) довірилась відгукам і не жалію, швидко доставили тонометр для мами, консультанти помогли вибрати. Легко користуватись, та й ціна приємна.
0
 
Іван January 24, 2020 11:09 am I recommend
 
Commentary: Два тижні тому зламав ногу, а орендувати милиці якось не хотілось. Та й усяке ж буває. Замовив на вашому сайті. Дуже швидко доставили, дружина принесла з пошти на наступний день. Ніде не тріснули, все надійно упаковано. Будемо сподіватися, що більше не знадобляться, але в будь-якому разі впевнений, що виручать. Дякую.
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

Social buttons

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create