Швидкі тести для діагностики in vitro

Коли обмежені інші методи діагностики, коли потрібне негайне прийняття рішення, скористайся перевагами використання швидких тестів ІХА як діагностичного засобу:

Просто та зручно

Дозволяє отримати результат аналізу і первинне уявлення про причину захворювання без спеціального обладнання в будь-яких умовах та у будь-який час.

Надійно

Достовірність тестів сягає 96-100 %, при цьому кожен тест має внутрішній контроль правильності проведення тестування.

Швидко

Час проведення обстеження від 1 до 20 хвилин. Для порівняння, отримання результату ІФА-дослідження – мінімум на наступний день.

Анонімно

Особливо важливо при виявленні інфекційних захворювань, насамперед, що передаються статевим шляхом, а також виявленні або спростуванні фактів вживання наркотичних речовин.

Самостійно

Не вимагає попередньої медичної консультації і рецепта лікаря.

Гігієнічно

Немає безпосереднього контакту з досліджуваним матеріалом.

Не вимагає значних матеріальних витрат

Швидкі тести дозволяють виявляти понад 100 видів захворювань, включаючи такі поширені хвороби, як туберкульоз, сифіліс, гонорея, хламідіоз, вірусні гепатити та ін., а також факти вживання наркотичних речовин.

УВАГА! Всі позитивні результати тестів повинні бути підтверджені повторним підтверджуючим тестом.

Швидкі тести для діагностики діагностики in vitro в спеціалізованому інтернет-магазині товарів для здоров'я МЕДРИНОК!

Купівля термометрів з доставкою по всій Україні: Луцьк, Рівне, Київ, Ужгород, Львів, Полтава, Черкаси, Суми, Біла Церква, Умань, а також в такі міста: Бровари, Вишгород, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе та інші населені пункти України.